JAK NACHYSTAT PODKLADY PRO LASER

Laserová technologie má svá temná zákoutí, nachystání podkladů k tomu však nepatří. To, co chcete vyřezat nebo vygravírovat stačí mít nachystané v křivkách. Jedná se o cestu, kudy “laser pojede”.

Potřebujeme od vás podklady nachystané ve vektorových formátech, nejlépe s příponou ai (adobe illustrator), cdg (corel draw) a podobně. Pokud se bude jednat o řezání a gravírování, nejlepší bude, když jednotlivé činnosti oddělíte různými barvami. Pokud se jedná o text, je důležité ho převést také do křivek a sloučit jednotlivé tvary. Ideální je poslat náhled a popis, aby se předešlo zbytečným vícenákladům.

Jestliže si nevíte rady, nevadí. Zašlete nám podklady, které máte a o vše se postaráme.

Potřebujeme také informace: rozměry, materiál (druh, šíře), popřípadě následná povrchová úprava, termín a způsob odevzdání. Jsme schopní dodat vlastní materiál, ale po zkoušce lze zpracovat materiál dodaný vámi. Naše maximální rozměry jsou 1300×900 mm.

Cenová kalkulace vždy vychází z množství, druhu materiálu, tloušťce materiálu, rozměru, náročnosti. Je tedy stanovována na míru každému projektu.

Text

Vektorizace

Před seskupením

Po seskupení

Rozdělení barev

Uložení

MÁTE VLASTNÍ NÁPAD, ALE NEVÍTE JAK NA TO

Doba, kdy měli lidé všechny domácnosti stejné je dávno za námi. Nová doba přeje kreativním duším. Máte vlastní nápad, kde je nutné využít laserovou technologii, ale nejste s grafickými programy kamarád? Viděli jste někde něco úžasného, co vám doma chybí a víte, že my vám to můžeme vyrobit na míru? Napište nám. Laserové řezání a gravírování je ideální způsob, jak vytvořit to, co hledáte přímo na míru vám. Stáčí nám fotografie, nápad, výkresy, rozměry a o zbytek se postaráme my. Různorodé projekty jsou právě to, co nás na naší práci tak baví.

2018-08-17T12:02:54+00:00

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na