Kov a kámen 2018-08-27T11:06:47+00:00

Project Description

Značení kovu speciální pastou:

  • Odolnost proti otěru

  • Odolnost proti slunečnímu záření a vysokým teplotám

  • Odolnost proti rozpouštědlům a kyselinám

KOV A KÁMEN

Značení kovů laserem je extrémně přesný a čistý způsob, jak pracovat s kovyTypické oblasti použití pro laserové značení kovů zahrnují označování výrobků a kódování v elektronickém průmyslu, konstrukčních nástrojů a zdravotnické techniky. 

Co CO2 laser zvládne s kamenem a kovem? 

  • Laserové gravírování do kamene a eloxovaného hliníku.
  • Laserové značení kovu.

Co je nad jeho technické možnosti?

Náš laser není určen k řezání kamene a kovu a gravírování kovu. Místo gravírování se u kovu využívá trvalé značení za použití speciální pasty. Laserový paprsek spojí s kovem speciální nástřik a výsledek je podobný jako černobílý tisk.

Materiály:

Laserové gravírování kamene je zvláště vhodný pro leštěnýtmavý přírodní kámenjako je žula, mramor, nebo břidlice. Čím více homogenní a jemně zrnitý kámen jetím lepších výsledků při gravírování dosáhneteAle díky jejich hladkému povrchu mohou být oblázky dobře popisovány laserem.

VYUŽITÍ

Orientační systémy, reklamní cedule, popis reklamních předmětů, informační tabule, věnování na dárkové předměty, love lock, gravírování na náhrobní kámen, logo do břidlicového tácku, nápis na grilovací kámen, cedulky, jmenovky, gravírování notebooků, mobilů a jiné elektroniky…

DALŠÍ MATERIÁLY

NAPIŠTE NÁM

Souhlasím se zpracováním osobních údajů