Loading...
Realizace 2018-08-27T11:00:00+00:00

FOTOGALERIE

Sada dřevěných retro pivních tácků. Častý dárek pro novomanžele, rodinná jubilea nebo jako vtipná dekorace na pergolu. Hluboce gravírovaná překližka napuštěná pigmentem a ošetřená přírodním olejem.

Gravírovaná informační tabule z masivního dřeva. Tabule je opálená a ošetřená přírodním olejem vhodným do exteriéru. Nakonec jsme vyrobili kovový řetěz a tabuli nainstalovali přímo na místo.

Detail gravírování do informační tabule z masivního dřeva. Hlubokým vypálením jsme docílili opravdu zajímavého efektu.

Velká vyřezávaná a gravírovaná tabule slouží pro dětskou hru “házení balónku na terč”. K ní jsme také vyrobili kovový stojan s posuvníkem výšky.

Pro tabuli s terčem jsme zvolili opravdu pevnou překližku s průměrem 1 cm. Tabule je obroušená od opalu, aby krásně vynikl gravírovaný motiv

Pro vývěsní tabuli s logem jsme využili kontrastu světlého podkladu a namořeného písma v prostoru. Tabule byla vytvořena na prodejní stánek.

Nápis JEHO (a JEJÍ) byla vytvořena jako dekorace pro svatební focení a poté může sloužit jako dekorace do interiéru novomanželů. Pro nápisy jsme vybrali pevnou centimetrovou překližku z borovice, která je výjimečná díky své výrazné textuře dřeva.

Gravírování svatebních sklenic pro novomanžele. Krásná svatební dekorace a památka na jedinečný den v jednom.

Nápis slouží jako originální dekorace a ukazatel, kde se svatba koná. Skvělý pomocník pro orientaci pro všechny (občas) zmatené svatebčany. Pro ukazatel jsme zvolili borovicovou překližku, která vyniká svou pevností a výraznou texturou dřeva

Závěsný kolotoč nad postýlku alias mobile. Použili jsme lehkou 3 mm překližku a barvu s atestací pro styk s dětmi a potravinami. Dáváme si záležet nejen na kvalitních materiálech, ale i barvách a lacích.

Náš laser si hravě poradí i s řezání pevné hovězí kůže. Důkazem je krásný produkt, který vzešel z naší dílny. Dřevěno kožené dámské psaníčko.

Na fotografii je vidět vygravírovaný jelínek do bukové dýhy. Na dřevu nás baví velký výběr dřev a textur, s kterými můžeme pracovat. Dřevěná část je dvakrát vybroušená a ošetřená lakem s přírodními oleji.

Kromě prací pro firmy a jednotlivce laserujeme také pro studenty. Na fotografii jsou vyřezané a vygravírované desky z pevné papírové lepenky. V pozadí jsou desky portfolia z 3mm překližky. Obojí je ručně přebroušeno do dokonalého vzhledu.

Proč to dělat zdlouhavě a nepřesně ručně, když to jde rychle a přesně na laseru. Pro autorskou prostorovou POP UP knihu jsme vyřezávali drobné komponenty z papíru, jako třeba tady klec.

Vyřezávání celopotištěného papíru šlo z naší strany hravě. Poskládání výřezů do 3D POP UP květiny bylo již na studentce.

Na studentských pracích nás nejvíc baví ty nečekané krásné výsledky. Panáčci jsou vyřezaní z 1 cm široké překližky. Autorka: Julie Čermáková

Na realizaci se nám zalíbilo, že autorka pro svou finální verzi stolní hry nechala figurkám tmavé opálení, které vzniká při řezu. Krása!

Jestliže si přejete použít vlastní materiál, rádi vyhovíme. Vždy je ale lepší si udělat zkoušku. U řezání papíru doporučujeme spíše tmavší či krémovější odstíny právě kvůli opalu, který při řezání vzniká. Na fotografii je část svatebního oznámení, které je vyřezané i vygravírované.

Pro studentskou práci knihu betlém jsme vyřezali a vygravírovali nejen lepenkové desky, ale také celý plastový vnitřek. Desky jsou nebroušené i s opalem, který vytvořil kolem hvězd zajímavý zářivý efekt.

Autorka: Lucie Slavíková

A tak vypadá betlém uvnitř. Studentka nám první poslala plastový materiál na zkoušku. Zkouška proběhla perfektně a mohlo se začít řezat. Díky laserovému řezání se plastové okraje pěkně zatavily. To, co studentka vytvořila z hromádky tvarů, které jsme jí poslali, je až neskutečné.

Dřevěná krabička je dnes oblíbeným způsobem, jak svůj produkt posunout o něco dál. K vyrobení krabičky nám stačí pouze jaké si přejete rozměry a my vám je podle přání vyřežeme, obrousíme, slepíme a vygravírujeme logo i s vlastním textem.

Jakmile ji náš model dostal, nechtěl už sundat. Vygravírovaná a vyřezávaná psí jmenovka z plexiskla. Nesmrtelný materiál stvořený pro laser.

Plexiskla se vyrábí ve velkém množství průměrů, barev a kombinací barev. Na fotografii je plexisklo s kovovým efektem a tmavým středem. Ten se ukáže po vypálení vrchní vrstvy.

Vyřezávané podložky z širokého filcu. Skvělý materiál pro řezání, který nepotřebuje už žádné povrchové úpravy.

Věnujeme se také výrobě razítek. Že jsou razítka přežitek? Ba naopak jsou stále oblíbenější. Ať už se jedná o osobní razítko EX LIBRIS, svatební razítka se jmény snoubenců, nebo razítka firemní s logem. My sami využíváme razítka na potištění krabic logem.

Ideální pro razítka je výběr spíše “tlustých” písem a širších ploch. Kouzlo razítka je právě v jeho ručním ražení. Každé je pak jiné a dokonale nedokonalé.

I když se filc řadí mezi látky, naše gravírování ho neprořízne.

Hmyzí brož vznikla kombinací vyřezané překližky napuštěné barvou a pevného filce, na kterém je vygravírovaný detail.

Kůže jako luxusní přírodní materiál si zaslouží opravdovou péči. Po vyřezání a vygravírování jsme cedulku očistili a ošetřili přípravkem na kůži.

Detail vygravírované kožené kabelky hned po vypálení.

Náš laser není běžně určený na gravírování kovu bez speciální pasty. U této krabičky to však jemné gravírování zanechalo.

Díky otočné hlavici jsme schopní gravírovat i válcovité tvary, jako je například skleněná lahev. U tohoto předmětu jsme nemuseli hlavici vytahovat. Do malého průměru můžeme gravírovat i z plochy.

Každé sklo na žár reaguje jinak. Proto doporučujeme vždy nový materiál předem vyzkoušet. Není sklo jako sklo.

Rádi vám uděláme gravírování i na vlastní předměty. Gravírování na zrcátko, obal na mobil nebo jiný oblíbený předmět?

Objednala jsem si reklamní ceduli a obdržela jsem umělecké dílo!!!!!! Nádhera!!!! Mockrát děkuji!!!!!!!!!!

Garzínová J.

Velká spokojenost – krásné výrobky, originalita, precizní provedení a super komunikace, moc děkuji a vřele doporučuji ?

Zina K.

Naprosto precizní práce, příjemná domluva, perfektní zabalení. Výrobek na míru předčil má očekávání a jsem moc spokojená.

Tamara B.

NAPIŠTE NÁM

Souhlasím se zpracováním osobních údajů